Value Line

Value Line – start nowej marki produktów

 

Jesteśmy dumni mogąc przedstawić zupełnie nową linię produktów Piab: Value Line – Good performance at a value price

Firma Piab tradycyjnie skupia się na rozwoju produktów i jest liderem na rynku aplikacji, które są trudne lub wymagające z punktu widzenia próżni. Obecnie  poszerzamy  nasz zakres zainteresowań i przyglądamy się bardziej  podstawowym  aplikacjom,  w których  szybkość i powierzchnie do chwytania są mniej wymagające takie jak: formowanie kartonów. Innymi przykładami są urządzenia do załadunku/rozładunku lub sortowania arkuszy blach w maszynach do formowania (cięcie laserowe, cięcie strumieniem wody, wykrawanie itp.) oraz pobierania części z form wtryskowych. Nowa seria produktów Value Line składa się z 21 przyssawek i 2 małych, lekkich eżektorów.

Przyssawki dostępne są w rozmiarach 20-75 mm w obydwu kształtach - płaskim i mieszkowym. Wytrzymały materiał TPE-U zapewnia dobrą odporność na ścieranie.

Małe i lekkie ejektory próżniowe mogą być instalowane bezpośrednio na wężu bardzo blisko punktu ssania. Funkcja ta zapewnia korzyści z krótszego czasu zwalniania pozwalającego na wyższą prędkość maszyny. Eżektory próżniowe inline nadają się również do zastosowań w pomieszczeniach sterylnych i są idealne do pracy w zakresie 20-50% poziomu podciśnienia.

Przyssawki Value Line
Przyssawki
Przyssawki Value Line są odpowiednie do standardowych/podstawowych aplikacji. Przyssawki mają dobrą wydajność w korzystnej cenie.
Eżektory próżniowe Value Line
Eżektory próżniowe
Małe i lekkie ejektory próżniowe ze zintegrowanymi mocowaniami typu „na wcisk. Eżektory wykazują około 30% oszczędności energii w porównaniu do podobnych eżektorów konkurencyji.
wszystkie prawa zastrzeżone przez KADMES TOTAL
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK 2014