CARAMBA - PROFESJONALNA PALETA WYBORÓW

CARAMBA - PROFESJONALNA PALETA WYBORÓWlogo-caramba


Dlaczego można zaufać produktom Caramba
Made in Germany

Od 1903 roku marka Caramba stanowi nieodłączny element niemieckiej kultury przemysłowej i potwierdza swoją niezmienną pozycję tradycyjnego koncernu chemicznego. Od 1948 roku Caramba produkuje i konfekcjonuje w Duisburgu, nieustannie poszerzając paletę swoich produktów od odrdzewiaczy po związki chemiczne Hightech.
Badania i rozwój według najnowszych standardów

Naszym celem jest rozpoznanie potrzeb rynku przemysłowego oraz techniki. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, których opracowaniem zajmują się specjaliści naszego działu badań i rozwoju. Nasze laboratoria spełniają najnowocześniejsze standardy oraz korzystają z kompetencji wyższych uczelni. Idziemy z postępem, aby również w przyszłości spełniać jeszcze wyższe oczekiwania klientów oraz wprowadzać dalsze innowacje.
Sprawdzona jakość

W prowadzonych przez nas badaniach oraz produkcji stawiamy na najwyższą jakość, uzyskując najwyższe standardy potwierdzone poprzez niezależne instytuty. Szereg naszych produktów spełnia wymogi Instytutu Higieny oraz NSF( Organizacja ds. testowania produktów i certyfikacji) Także wyniki uzyskane w testach prowadzonych przez DEKRA I TüV podnoszą zaufanie do naszych wyrobów. Jakość w Carambie nie odnosi się wyłącznie do pojedynczych osiągnięć produktu, ale określa także współdziałanie w wydajnym systemie
Profesjonalna kooperacja

Logistykę w naszej firmie przy współpracy z dystrybucją, oparto na zasadzie porozumień menedżerskich. Niezależnie czy to w Niemczech czy też zagranicą Caramba gwarantuje szybką i pewną dostawę, naszymi klientami są firmy handlowe które zaopatrują głównie przemysł oraz rzemiosło. Caramba jako pierwsza w branży zaopatrywała swoimi wyrobami wiele gałęzi niemieckiego przemysłu.

 

chemiacaramba

wszystkie prawa zastrzeżone przez KADMES TOTAL
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK 2014