Partnerzy


logoTechnikplast s.c.
Jerzy Mitręga, Michał Wiśniewski
Bratkowice 43/6, 99-400 Łowicz
NIP: PL 8341881810, REGON: 101466045
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 693.150.036 Jacek / +48 693.150.054 Michał

 


Działamy w przemyśle przetwórstwa tworzyw sztucznych ponad 18 lat. Nasze doświadczenie zdobyliśmy poprzez długie lata pracy i wiedzę z zakresu rożnych stanowisk. Znamy bolączki małych i dużych wtryskowni oraz ludzi którzy zaczynają swoją przygodę z tworzywami, a także tych którzy już ją prowadzą i chcą poszerzyć swoją wiedzę. Oferujemy pomoc tym, którzy chcą zwiększyć swoja wydajność, zoptymalizować proces wtryskowy, usprawnić pracę na stanowisku (automatyzacja, manipulatory).

Od kilku lat zajmujemy się również programowaniem robotów przemysłowych:

  • STAR
  • REMAK
  • FANUC
  • KRAUSS MAFFEI
  • WEMO
  • SEPRO

Dzięki zastosowaniu manipulatorów w procesie wtrysku, oszczędzamy czas i energię ludzką potrzebną do obsługi maszyny. "Tam gdzie człowiek nie może robota pośle". Oferujemy pomoc w programowaniu robotów tych marek.

Dla Firm produkcyjnych oferujemy pomoc we wdrożeniu programu GOLEM OEE. Program do monitorowania i pomiarów wszelkiego rodzaju czasów występujących w procesie produkcyjnym. Dzięki niskiemu kosztowi oprogramowania oraz wdrożenia uzyskujecie Państwo znakomite narzędzie do obserwacji i sterowania procesem.

wszystkie prawa zastrzeżone przez KADMES TOTAL
stronę zaprojektowała i wykonała firma SERVPARK 2014